Aviso Bee Smoke Alarm

3 350 Kč
Skladem

Kouřové čidlo

Detailní informace

Detailní popis produktu

banner-aviso-bee-pozadi-2

Kouřové čidlo

pozarni Požární alarm

Bezdrátové kouřové čidlo obsahuje kontrolní tlačítko.

Kompatibilní jen s přijímačem AVISO BEE UNI univerzální vysílač vjemů.

V případě spuštění alarmu svítí na přijímačích střídavě červená a zelená dioda spolu se záblesky.Vyhláška č. 23/2008 Sb. o technických podmínkách požární ochrany staveb v České republice

§ 15

Rodinný dům a stavba pro rodinnou rekreaci

(5)  Rodinný  dům  musí  být  vybaven  zařízením  autonomní  detekce  a signalizace.  U  rodinného  domu  s  více byty musí být tímto zařízením vybaven  každý  byt.  Zařízení autonomní detekce a signalizace musí být umístěno  v  části  vedoucí  k  východu  z  bytu, a jedná-li se o byt s podlahovou  plochou větší než 150 m2, mezonetový nebo vícepodlažní byt, musí  být  v  jiné  vhodné části bytu umístěno další zařízení autonomní detekce  a  signalizace. U rodinného domu s více byty musí být umístěno další  zařízení  autonomní detekce a signalizace také v nejvyšším místě společné chodby nebo prostoru.

§ 16

Bytový dům

(2)  V  bytovém  domě  musí  být  každý byt vybaven zařízením autonomní detekce  a  signalizace.  Toto  zařízení musí být umístěno v části bytu vedoucí směrem do únikové cesty. Jedná-li se o byt s podlahovou plochou větší  než  150  m2  a  v  mezonetových bytech, musí být umístěno další zařízení v jiné vhodné části bytu.


Pokud potřebujete podrobnější informace, kontaktujte nás na telefonním čísle: 541245321 nebo pište na email: info@unb.cz.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AVISO BEE světelná signalizace
Záruka: 2 roky
Signalizační systémy: ČIDLO: požární

Světelné pomůcky AVISO BEE UNI

Světelné signalizace AVISO BEE