OD 4.7. – 8.7.2022 MÁME v UNB DOVOLENOU. VAŠE OBJEDNÁVKY VYŘÍDÍME HNED V TÝDNU OD 11.7.2022. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO.

Aviso Bee Smoke Alarm

3 150 Kč
Skladem

Kouřové čidlo

Detailní informace

Detailní popis produktu

banner-aviso-bee-pozadi-2

Kouřové čidlo

pozarni Požární alarm

Bezdrátové kouřové čidlo obsahuje kontrolní tlačítko.

Kompatibilní jen s přijímačem AVISO BEE UNI univerzální vysílač vjemů.

V případě spuštění alarmu svítí na přijímačích střídavě červená a zelená dioda spolu se záblesky.Vyhláška č. 23/2008 Sb. o technických podmínkách požární ochrany staveb

§ 15

Rodinný dům a stavba pro rodinnou rekreaci

(5)  Rodinný  dům  musí  být  vybaven  zařízením  autonomní  detekce  a signalizace.  U  rodinného  domu  s  více byty musí být tímto zařízením vybaven  každý  byt.  Zařízení autonomní detekce a signalizace musí být umístěno  v  části  vedoucí  k  východu  z  bytu, a jedná-li se o byt s podlahovou  plochou větší než 150 m2, mezonetový nebo vícepodlažní byt, musí  být  v  jiné  vhodné části bytu umístěno další zařízení autonomní detekce  a  signalizace. U rodinného domu s více byty musí být umístěno další  zařízení  autonomní detekce a signalizace také v nejvyšším místě společné chodby nebo prostoru.

§ 16

Bytový dům

(2)  V  bytovém  domě  musí  být  každý byt vybaven zařízením autonomní detekce  a  signalizace.  Toto  zařízení musí být umístěno v části bytu vedoucí směrem do únikové cesty. Jedná-li se o byt s podlahovou plochou větší  než  150  m2  a  v  mezonetových bytech, musí být umístěno další zařízení v jiné vhodné části bytu.


Pokud potřebujete podrobnější informace, kontaktujte nás na telefonním čísle: 541245321 nebo pište na email: info@unb.cz.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AVISO BEE záblesková a světelná signalizace
Záruka: 2 roky
Signalizační systémy: ČIDLO: požární

Světelné pomůcky AVISO BEE UNI

Světelné signalizace AVISO BEE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení