OD 4.7. – 8.7.2022 MÁME v UNB DOVOLENOU. VAŠE OBJEDNÁVKY VYŘÍDÍME HNED V TÝDNU OD 11.7.2022. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO.

Inteligentní Indikátor funkčnosti Indukční smyčky s logem

9 990 Kč
7+ dní

Pro prostory škol, divadla, kina, v kostele a další

Detailní informace

Detailní popis produktu

3370

Pro prostory škol, divadla, kina, v kostele a další

Ideální zařízení, které ukazuje návštěvníkům škol, divadla, kina, v kostele a prostorách budov na stav funkčnosti indukční smyčky.

Slouží jako ukazatel že smyčka je ve funkčním stavu a připravena k použití.

Mezinárodní logo je známé pro všechny uživatele sluchadel a mohou si tak sluchadlo nastavit pro elektromagnetický poslech

Panel se snadno připevní ke stěně. Pokud logo svítí zeleně, je zřejmé, že uživatelé sluchadel T budou moci poslouchat přes indukční smyčku.

Inteligentní indikátor funkčnosti indukční smyčky s logem pomáhá i provozovatelům budov budovat důvěru v poskytované služby pro širší okruh návštěvníků (uživatele sluchadel)

(poznámka: často ani pracovní personál neví, že je indukční smyčka v prostoru instalována, nebo vypnuta, nebo o ní nikdo ani neví)

Přístroj indikuje ještě po dobu 30 minut, kdy je zvuk v klidu,  pro případ přestávky.  Přístroj provádí automaticky vlastní test testu zvuku takže jak zaměstnanci tak i uživatelé sluchadel získají přehled o stavu indukční smyčky v prostoru.

Přístroj se napojuje na USB 500mA.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení