Reklamace

Záruka, vrácení, reklamace zboží


Záruka: Na veškeré zboží je poskytnuta záruka 24 měsíců vztahující se na výrobní vady (§ 620 a násl. Sb. Občanského zákoníku). Na baterie je poskytnuta záruka 6 měsíců.

Vrácení: Zboží, které Vám z jakýchkoli důvodů nevyhovuje, můžete do 14 dnů nepoškozené v původním obalu, a s veškerým příslušenstvím vrátit zpět.    Poštovné hradí zákazník.

Nebude-li poškozeno, rádi Vám je vyměníme, nebo vrátíme peníze. Zboží zpět nezasílejte na dobírku, takovou zásilku nepřebíráme, ale vracíme ji jako nevyžádanou. Při vracení zboží nezapomeňte vložit do zásilky kopii faktury, nebo příjmového dokladu,  Vaše jméno, adresu, telefonní kontakt, nebo e-mail, a informaci, zda-li chcete zboží vyměnit, nebo vrátit peníze. Pokud požadujete vrácení peněz převodem na bankovní účet, uveďte prosím číslo Vašeho účtu. Pokud při vrácení nebude zboží v původním obalu, nebo bude poškozené, nebo znečištěné, zašleme Vám je zpět včetně nákladů na poštovné.

Reklamace: Na vyřízení reklamací si vyhrazujeme dobu 30 dnů. Zboží, které chcete reklamovat, přineste osobně na naši adresu, nebo zašlete poštou. Do balíku přiložte formulář k reklamaci - ke stažení ZDE. Opravené zboží Vám zašleme zpět bez dalšího účtování expedičního poplatku. 

Veškeré informace můžete žádat na Tel: 541 245 321, nebo SMS: 725 605 216, info@unb.cz, od PO-ČT 9.00-17.00, PÁ 9.00-15.00.

Oprava: Zboží, které chcete opravit, a není již v záruce přineste osobně na naši adresu, nebo zašlete poštou. Na vyžádání Vám můžeme sdělit, jaká bude předběžná cena opravy.

Do zásilky nezapomeňte vložit Vaše jméno, adresu, telefonní kontakt, nebo e-mail, a informaci, zda-li chcete zboží poslat zpět na dobírku, nebo si jej osobně vyzvednete.

Reklamace platné od 1. 1. 2015


Děkujeme, že využíváte našich služeb.
Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o.