0
0 Kč
Menu

Strážce hluku

Ideální zařízení pro vzdělávání dětí se sluchovým postižením

Videa k produktu

Dostupnost skladem
Záruka 24 měsíců
Objednací kód 1862
Cena
7 300 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 6 348 Kč
ks

Strážce hluku je pomocníkem pro inklusivní vzdělávání dětí se sluchovým hendikepem, které povzbudí malé děti nebo velké studenty, aby udržovaly hluk v učebně na přijatelné úrovni a věnovali se soustředěně výuce.

 

Strážce hluku do učebny

Strážce hluku je atraktivní a moderní LED světlo se sofistikovaným zvukovým senzorem, které mění barvu světla na principu semaforu - zelená, oranžová a červená, aby každý pochopil úroveň zvuku ve třídě.

Strážce hluku do učebny

Strážce hluku lze použít v široké škále učebních prostředí a je snadno nastavitelný a snadno použitelný.

Jeho výhody jsou:

- Atraktivní semaforový světelný pruh

- Snadné nastavení regulace citlivosti, takže můžete změnit spouštěcí bod pro různé typy lekcí

- Volitelný výstražný zvuk, když světlo zhasne

- Snadná instalace - dodávána s lepivými podložkami a šrouby a může být umístěna vodorovně nebo svisle, na jakékoli stěně

- Jasné, jasné a snadno viditelné LED, ale neruší

Strážce hluku může být využit učiteli jako součást všeobecné disciplíny v učebně, která povzbuzuje děti, aby samy regulovaly svou hladinu hluku. Dobrá akustika v učebně je zásadní pro schopnost žáka slyšet, poslouchat a učit se.

Obecně platí, pokud jsou ve třídě děti se speciálními vzdělávacími potřebami nebo poruchou sluchu, hraje úroveň šumu v pozadí velkou důležitost.

Strážce hluku se snadno a rychle instaluje vertikálně nebo horizontálně, s použitím dodávaných lepicích podložek nebo šroubových upevňovacích držáků. Doporučujeme přes tabuli nebo vedle tabule,  kdekoliv, kde je učitel i třída snadno vidí. Je vyrobena z vysoce kvalitních LED diod, které jsou vidět zeb všech stran ve třídě.

 

Strážce hluku do učebny

Strážce hluku do učebny