OD 4.7. – 8.7.2022 MÁME v UNB DOVOLENOU. VAŠE OBJEDNÁVKY VYŘÍDÍME HNED V TÝDNU OD 11.7.2022. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO.

Přehled informací pro AVISO BEE

2352

AVISO BEE - ŠVÝCARSKÁ TECHNOLOGIE A KVALITA

Vícekanálové bezdrátové světelné signalizační zařízení pro sluchově postižené v základním provedení, přenášející signály prostřednictvím elektrické sítě.

AVISO BEE - je diskrétní, tvarově vzhledné světelné signalizační zařízení.

Nejmodernější technika a výroba podle evropských norem zaručuje bezchybné převedení akustických signálů na různé světelné signály. Díky pěknému vzhledu a malým rozměrům lze signalizaci snadno zakomponovat i ve slunných místech do Vašeho bytu.

2351_35e4c912c9

Signalizace AVISO BEE se skládá nejméně z jednoho vysílače a jednoho přijímače.

Každý vysílač nebo přijímač se jednoduše zastrčí do elektrické zásuvky v bytě. Vysílače rozeznají jednotlivé vjemy jako zvonění telefonu, zvonek u dveří, klepání, křik dítěte atd. a převedou je na elektrické signály, které se přenesou běžnou elektrickou sítí k přijímačům. Tyto mají barevné LED diody, které svou barvou jednoznačně ukazují, který vjem vyvolal záblesky a tím poznáte o který vjem se jedná.

Tak se bez nákladné instalace v každém pokoji, ve sklepě nebo v podkroví zviditelní zvonění telefonu nebo zvonění u vstupních dveří apod. Další podstatnou výhodou signalizačního zařízení AVISO je, že pracuje jako systém. To znamená, že všechny díly uvedené v tomto katalogu navzájem spolupracují, takže je můžete kupovat po částech a v případě, že si systém později rozšíříte budou Vám dokoupené díly spolupracovat s původně zakoupenými.

Systém AVISO je navíc vícekanálový. Není tedy problém, aby v jednom bytě nezávisle na sobě pracovaly dva a více systémů AVISO.

Na světelnou signalizaci získáte  až 90% příspěvek od místního odboru na Úřadu práce dle § 37 zákona č.329/2011 Sb.

921

přijímají jednotlivé vjemy (např. zvonek u vstupních dveří) a přenášejí jej prostřednictvím elektrické sítě do přijímačů.

920

přijímají signály od vysílačů a převádějí je na světelné signály (např. záblesk, lampička) a na barevnou kombinaci LED diod pro rozlišení vjemů.

SVĚTELNÁ SIGNALIZACE - DOPORUČENÍ

915

Žárovkové osvětlení není vhodné pro světlé místnosti a především pro starší osoby.

916

Ideální zapojení světelné signalizace v domácnosti je v úrovni očí maximálně v úrovni výšky člověka. Vždy sledujte, zda do místností svítí sluníčko a jaké jsou možnosti elektrických svítidel.

SVĚTELNÁ SIGNALIZACE - LED DIOD

VÝZNAM BAREVNÝCH KOMBINACÍ LED DIOD:

DIODY LED na přijímačích rozlišují, který vjem aktivoval vysílač.

922
  

  • červená = telefon (psací telefon a fax)
  • červená + žlutá = fax (telefon a psací telefon, popřípadě MSN, SKYPE, ICQ)
  • zelená = zvonek u bytových dveří
  • zelená + žlutá = zvonek u domovních dveří, klepání na dveře, autoalarm
  • zelená/červená střídavě = volání osob, bytový alarm, pohyb osob, kouř a požár
  • žlutá = hlas, pláč dítěte, štěkání psa

SVĚTELNÁ SIGNALIZACE AVISO BEE - HOMOLOGACE

Systém AVISO BEE je homologován na připojení k telekomunikační síti v ČR.

906

AVISO BEE - záruka na zařízení je 24 měsíců.Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení