Strážce hluku BabbleGuard

7 290 Kč
Skladem

Ideální zařízení pro vzdělávání dětí se sluchovým postižením

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální zařízení pro vzdělávání dětí se sluchovým postižením

Signalizace Blikající signalizace 

98babble_animated

Strážce hluku je pomocníkem pro inklusivní vzdělávání dětí se sluchovým hendikepem, které povzbudí malé děti nebo velké studenty, aby udržovaly hluk v učebně na přijatelné úrovni a věnovali se soustředěně výuce.

3176

Strážce hluku je atraktivní a moderní LED světlo se sofistikovaným zvukovým senzorem, které mění barvu světla na principu semaforu - zelená, oranžová a červená, aby každý pochopil úroveň zvuku ve třídě.

3179

Strážce hluku lze použít v široké škále učebních prostředí a je snadno nastavitelný a snadno použitelný.

Jeho výhody jsou:

  • Atraktivní semaforový světelný pruh
  • Snadné nastavení regulace citlivosti, takže můžete změnit spouštěcí bod pro různé typy lekcí
  • Volitelný výstražný zvuk, když světlo zhasne
  • Snadná instalace - dodávána s lepivými podložkami a šrouby a může být umístěna vodorovně nebo svisle, na jakékoli stěně
  • Jasné, jasné a snadno viditelné LED, ale neruší

Strážce hluku může být využit učiteli jako součást všeobecné disciplíny v učebně, která povzbuzuje děti, aby samy regulovaly svou hladinu hluku. Dobrá akustika v učebně je zásadní pro schopnost žáka slyšet, poslouchat a učit se.

Obecně platí, pokud jsou ve třídě děti se speciálními vzdělávacími potřebami nebo poruchou sluchu, hraje úroveň šumu v pozadí velkou důležitost.

Strážce hluku se snadno a rychle instaluje vertikálně nebo horizontálně, s použitím dodávaných lepicích podložek nebo šroubových upevňovacích držáků. Doporučujeme přes tabuli nebo vedle tabule,  kdekoliv, kde je učitel i třída snadno vidí. Je vyrobena z vysoce kvalitních LED diod, které jsou vidět zeb všech stran ve třídě.

3177

3178

Doplňkové parametry

Kategorie: Signalizace indikátorů
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení